בדיקה

היי בוקר טוב! 🙂
שמי עומר ואני לומד בשנה א' בחוג למערכות מידע, אשמח אם תוכלו להעביר את הפנייה שלי למאגר ההצעות של האגודה – חשבתי על רעיון שהועיל לנו מאוד בחוג ואשמח להתנדב להרחיב אותו לכלל המכללה אם יהיה צורך.
בתקופת המבחנים הראשונה שלנו בחוג ניסינו להקים קבוצות למידה וללמוד יחד, בגלל הלוז העמוס והמרחקים החלטנו ללמוד בצורה דיגיטלית ולעזור אחד לשני במענה על שאלות וריכוז חומר, ולצערנו רוב התוכנות של השיח מוגבלות בזמן שלהם (למשל זום) או למשל אם מרכזים חומר בווטסאפ הוא נעלם בין ההודעות. יצר הרבה קושי.
בן זוג שלי לומד באוניברסיטת תל אביב ולמד באפקה וסיפר לי שסטודנטים הקימו שרת לימודי בתוכנת דיסקורד, תוכנה חינמית לחלוטין שאפשר לבצע בה שיחות קוליות, שיחות צ'אט, לרכז חומר ולעזור אחד לשני. בתוכנה אפשר לשייך קבוצות וככה לכל חוג יש את הקבוצה שלו והוא חשוף לצ'אטים הרלוונטיים לו (למשל קורסים של שנה א' בחוג למערכות מידע).

אני ומספר סטודנטים בנינו שרת מושקע ולמדנו יחד בתקופת מבחנים בצורה ממש טובה וראיתי לנכון להציע לאגודה להרחיב אותו לכלל המכללה אם יהיה צורך בשביל לספק מרחב למידה לעוד סטודנטים שאולי מרגישים שהם רוצים ללמוד יחד עם עוד אנשים. נחשפתי לסטודנטית בתואר שלנו שמאז שגילתה על התוכנה והצטרפה ללמוד עם עוד אנשים היא הפכה להיות מאושרת מבחינה חברתית והשתפרה באופן הלמידה שלה.

כרגע בשרת שפתחנו לחוג יש 39 סטודנטים מכל השנים, במידה וזה אפשרי ויכול לסייע אני אשמח להרחיב את השרת שכל סטודנט יוכל לבחור איזה חוג הוא לומד ולהיחשף לחדרים הרלוונטיים לו. כמובן שאפשר גם לפתוח חדרים לאגודה שבהם תוכלו לפרסם עדכונים ולהשתמש בו כפלטפורמה איכותית לצרכים שלכם.

רוצה להגיד בהזדמנות הזו תודה רבה לתומר הנציג של החוג שלנו שסייע בשיתוף כלל החוג במיזם והרבה סטודנטים החמיאו לרעיון ועודדו את הפעילות, אני חושב שאם אפשר לתת מהידע שלי לטובת כולם זה מעולה ומקווה שגם בשנה הבאה אוכל להשתלב בתפקידי האגודה.

דוגמה לשרת שנפתח: https://docs.google.com/document/d/18uSmJLSz8f0Q79Qe8Udhn6R_HA1u_rraIt_VgyVll6Y/edit

תודה,
עומר

.

אהלן, מנסה להתחבר לממשק הסטודנטים של האגודה ומקבל שגיאה שהשם / סיסמה אינם נכונים
ניסיתי לפי ההוראות את הת.ז שלי 209052786
אודה לסיוע

לא מצאתם את מה שחיפשתם?

דברו איתנו 😉

כניסה לאזור האישי

פעם ראשונה שלכם פה? מס' תעודת הזהות שלכם (ללא אפסים מובילים) הוא שם המשתמש והסיסמה הראשונית

דילוג לתוכן