שלום וברכה, שמי דינה ואני סטודנטית אוטוטו שנה ג לתואר ראשון בממ"ב
יש לי בעיה ורציתי לדעת האם זה משהו שאתם יכולים לעזור בו. אני אפרט (כמה שיותר בקצרה)
*בשנה שעברה כשבועיים לפני מבחנים הודיעו לי שאינני זכאית להיבחן בגלל היעדרויות בקורס קדם לסמינר כמותני (שיטות מחקר ממוחשב SPSS).
*בעקבות זאת נפגשתי עם דר גילה ראש החוג והיא הבטיחה לי שהיות ותכלס את רוב הקורס עשיתי ומדובר פה על משהו מנהלי אז אני אוכל לעשות קורס חוזר בשנה ג במקביל לשני הסמינרים מבלי שזה יפגע לי בלימודים.
*סמכתי על זה והמשכתי בלימודים בראש שקט ואפילו פניתי באותה השנה למזכירות לברר האים יש את הקורס הזה מוקדם יותר על מנת להוריד לחץ משנה ג והם ענו לי מפורשות שאני אעשה את ההשלמה המדוברת בשנה ג יחד עם הסמינרים. ויש לי את זה כתוב.
*להפתעתי קבלתי מכתב מראש החוג שאינני זכאית לעשות סמינר כמותני בגלל הקורס קדם הזה שחסר לי, אז שוב נפגשתי איתה והזכרתי לה את שיחתנו והיא הביעה עניין ואמרה שתעזור ותנסה לארגן אישור חריג שאני כן אעשה את הקורס החוזר בצמוד לסמינרים כפי שבעצם הובטח לי כבר.
*ופה הבעיה שלי- קשה להשיג את המשרד, במזכירות אין מענה ועד שהם עונים זה חצי מענה ובגדול הם רשמו לי שמבחינתם אינני זכאית לכלום (בגלל שהם לא יודעים שאני מחכה לתשובתה של גילה). אז שוב פניתי לגילה ואני מניחה שיחק לה זמן להגיב כי יש הרבה לחץ והמון פניות סטודנטים עכשיו…בגדול אני נפלתי פה בין הכיסאות. הובטח לי משהו ואני סמכתי על ההבטחה הזאת ועכשיו אני מחכה ובינתיים אני יושבת בחוסר ידיעה מוחלטת ומפספסת את חלון ההרשמה שלי לסמינר כי המשרד חסם לי את ההרשמה. בפועל אינני יודעת בכלל אם דר גילה תצליח לארגן לי את האישור הזה כי היא הבהירה שהנושא לא בהחלטתה.
אני אשמח לכל עזרה בנושא, אני מבינה שיש תקנון ויש נהלים ואנו הסטודנטים אמורים לפעול על פיהם אבל בתכלס הבטיחו לי משהו שלא ניתן לקיים וגם לא מחזירים לי תשובה לגבי הנושא הזה בכלל ובניתים אני מפספסת המון דברים
תודה
דינה